Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2017

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O LYŽOVÁNÍ V ROCE 2017

  TJ Sokol Planá  opět organizuje pro děti z Plané a okolí

SOBOTNÍ  ZÁJEZDY LYŽAŘSKÉHO ODDÍLU

Děti lyžují v družstvech od úplných začátečníků až po vyspělejší lyžaře, kteří se mohou zdokonalovat ve svých lyžařských dovednostech  pod vedením  cvičitelů.

 1. TERMÍN                                                                                                                                                                       Od 14.ledna 2017 (včetně)  6 sobot v měsících leden, únor,  popř. březen. Přesné termíny a doba odjezdu budou včas upřesněny na sportovních nástěnkách ZŠ a  na webových stránkách: http://www.sokolplanalo.estranky.cz/        V naléhavých případech lze informace získat v pátek večer před odjezdem u pana Šmejkala tel 705003294,  Antropiuse tel 774129483   či na web. stránkách 
 2.    
 3. MÍSTO                                                                                                                                               Podle sněhových podmínek  -   Pernink v Krušných horách.
 4. CENA               (zahrnuje dopravu, pojištění dle možnosti i vleky)                                                                                                                     1.400,- Kč  pro žáky s bydlištěm v KU Planá (přispívá MU Planá) a 1.600,-Kč  pro ostatní.
 5. VÝSTROJ      
 6.                                                                                      Teplé oblečení (oteplovačky,  šponovky, šusťáky, ….) na sebe, čepici, šálu nebo šátek, dvoje rukavice, rezervní ponožky, kapesník, teplé boty na přezutí z lyžařských bot. Začátečníkům doporučujeme i kalhoty na převlečení.
 7.                                                                                                                                                                      Lyže a hole svázané ve vaku, který se vyplatí označit jménem. Lyže musí být opatřeny bezpečnostním vázáním a brzdičkami. Nutná je lyžařská přilby a lyžařské brýle. Před prvním zájezdem  vše prosím pečlivě přezkoušejte a vázání na lyžích nechte seřídit v servisu. Ulehčíte tím práci cvičitelům a zároveň zvýšíte bezpečnost malého lyžaře.
 8.  
 9. Strava                                                                                                                                                                           Pití do termosky a jídlo na celý den sebou.
 10.  
 11. Přihlášky a úhrada zájezdů                                                                                                                          Odevzdejte ve školní budově Na Valech  paní Orlové.

V případě dlouhodobé nemoci, úrazu, je možné přihlášené dítě odhlásit  a poměrná částka bude rodičům vrácena.         Zástup na jednotlivé zájezdy není možný.

Přihlášky do počtu 40 – ti žáků budou přijaty dle pořadí v jakém byly podány a zaplaceny.

 

 

PŘIHLÁŠKA na zájezdy lyžařského oddílu TJ Sokol Planá pro rok 2017

Jméno a příjmení ……………………………………………………………………………………………………………

Datum narození ……………………………………………        Rodné číslo ……………………………………..

Bydliště  …………………………………………………………………………………………………………………………...

Škola  ………………………………………………………..            Třída ………………………………………………….

Kontaktní telefon ……………………………………..    Podpis rodičů …………………………………………………………..

Rodiče svým podpisem potvrzují, že lyžařská výstroj byla z bezpečnostního hlediska zkontrolována odborníkem a souhlasí s využitím rodného čísla dítěte.